Як це було: фінал Red Bull Kart Fight

Як це було: фінал Red Bull Kart Fight

У Києві визначили чемпіона країни з картингу серед аматорів.

24 фіналіста – найшвидші гонщики регіональних відборів Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Тернополя, Вінниці, Чернігова та Херсона зустрілися в Києві 23 вересня на фінал Red Bull Kart Fight.
Як і минулого року, серед чоловіків до Національного фіналу також дійшла і дівчина – Владислава Бурковська, – яка у Києві представляла місто Дніпро.
Завзята боротьба точилася протягом трьох кваліфікаційних заїздів, в яких брали участь усі 24 учасника, де кожен мав нагоду проявити себе на треку якнайкраще.
В результаті насичених перегонів на Спортивній площі визначилися 8 найшвидших картингістів, що пройшли до фінального етапу та найважливішої гонки змагань.
До вісімки найшвидших потрапили: Сергій Бурим (Харків), Євген Бондаренко (Одеса), Сергій Пілатов (Київ), Сергій Колесник (Вінниця), Олександр Кузьміних (Херсон), Євген Тофан (Одеса), Віктор Орлов (Вінниця) та Сергій Скорик (Херсон).
Фінальні перегони стали доволі інтригуючими, адже явного лідера серед вісімки не було, і претендувати на перемогу могла половина фіналістів, які за кількістю балів у турнірній таблиці рухалися пліч-о-пліч. Фінальний заїзд, як і водиться, став вирішальним.
Зважаючи на однакову кількість балів, перемогу у змаганні отримав гонщик, який виграв фінальний заїзд, а ним став харків’янин Сергій Бурим. До того ж Сергій виграв номінацію Hot Lap – найшвидше коло всього змагання – та отримав подарунок від партнера змагання магазину годинників Секунда.

Переможцями та найшвидшими картингістами-аматорами України стали:
1. Сергій Бурим (Харків). 70 балів
2. Сергій Скорик (Херсон). 70 балів.
3. Сергій Пілатов (Київ). 63 бали

“Я розумів, що в мене є великі шанси виграти, тому що багато учасників – новачки, а я вже давно беру участь у змаганнях з аматорського картингу. У позаминулому році також був фіналістом Red Bull Kart Fight. Дуже радий, що виграв. Для мене це буде перше змагання закордоном!” –
ділиться враженнями переможець Red Bull Kart Fight 2017 Сергій Бурим.
Переможець Red Bull Kart Fight, Сергій Бурим, отримав у подарунок можливість взяти участь у міжнародному картинг-марафоні RKC у Парижі у складі існуючої команди картингістів-аматорів України.

Партнери проекту:

мережа магазинів годинників Секунда
радіо Максимум
24tv.ua
Обозреватель
AutoRia
Bigmir
iSport.ua
Motorsport.com
INGUL Kart

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *